Domácnosť a bývanie

nedeľa 1. mája 2016

Mary Kay riasenka a ich top make-up

Ahoj

Vážené dámy, milé slečny, určite dobre viete že kozmetická značka Mary Kay je pre mňa niečo viac ako kozmetika ktorá ma má skrášliť, je to môj pracovný nástroj, sú to produkty ktoré nielen mne ale aj iným ženám okamžite vyčaria úsmev na tvári už len tým že sú.
Mary Kay ich politika, história a celkový efekt produktov ma očarili natoľko že ja sama s nimi pracujem a pri líčení používam výhradne ich produkty a tak ako nikdy nešetrím na klientkach, nešetrím ani na sebe a mojou voľbou pri každodennom líčení som si istá, je to predsa Mary Kay.

Tentokrát mám pre Vás pripravené dva produkty, ktoré nepochybne používa denne, aspoň ako taký "základ" iste každá z Vás, áno ide o riasenku, ktorá keď je kvalitná dokáže veľmi veľa a o krycí krém ktorý spraví s našou pleťou neuveriteľné veci.

Začnime, pohodlne sa usadte a zoznamujte sa s dvoma produktami ktoré by nemali pre bezchybný look chýbať ani jednej z nás.
Kedže pleť je základom pri každom líčení, začneme rozjasňujúcou podkladovou bázou Mary Kay, aby Vás názov nemýlil, tento produkt môžte používať ako make-up nakoľko v ponuke sa nachádza spolu až desať odtieňov od najsvetlejšieho po najtmavší.
Produkt je obohatený o vitamín E a patentovanú zmes peptidov tvoriacich kolagén.
Tento produkt v sebe skrýva ešte jednu super vlastnosť, bojuje proti starnutiu pleti.
Okrem toho má samozrejme aj skrášľujúce vlastnosti ako napríklad, zníženie viditeľnosti pórov, jemných liniek, vrások, nedokonalostí pleti.
V ponuke sú dva druhy tohto make-upu, rozjasňujúci, ktorý je určený pre suchú až normálnu pleť a zmatňujúci, ktorý sedí mastnej pleti.
Rozjasňujúca podkladová báza obsahuje hydratačný komplex obohatený o jojobu, napriek tomu že hydratuje pleť zanecháva počas dňa matnú bez lesku, nestráca na farebnej intenzite, je odolná proti oteru a vlhkosti.
Moja skúsenosť je pozitívna, i keď mojim favoritom na bežný deň je CC krém Mary Kay, po ich podkladovej báze siahnem vždy keď viem že ešte po práci ma čaká nejaké stretnutie alebo proste že sa niekde zdržím a chcem vyzerať akoby som sa práve zobudila, nalíčila vyrazila z domu a nie ako po odpracovanom dni.
Je vysoko krycia a i napriek skvelým krycím vlastnostiam nezanecháva na pleti efekt masky alebo umelej tváre.
Má jemnú, príjemnú vôňu, ktorá nie je chemická a moju suchú pleť krásne napne, rozžiari a okamžite zvláčni.
Pleť pôsobí počas celého dňa mladistvo, sviežo a zdravo. 
Drobné nedokonalosti sú prekryté a jemné vrásky vyplnené nakoľko produkt v sebe spája podkladovú bázu a make up.
I po celkom dni na pleti drží bez potreby prepudrovania alebo iných úprav.
Ak máte bledý typ pleti sadne Vám napríklad odtieň Ivory 4, ktorý mám momentálne i ja.
Na pleť stačí naniesť minimum produktu, nakoľko je hustejší, je potrebné ho dôkladne rozotrieť, no pleť nezaťažuje a i po odlíčení je vláčna a zdravá, neupcháva póry čo je tiež veľmi dôležité.
Obsah balenia 29 ml, cena 17 Eur.

Pleť už máme zjednotenú a je o ňu i postarané, teraz prejdime na oči.
Ak sa veľmi ponáhľame alebo sa nám proste ráno nechce si privstať siahneme aspoň po riasenke, no a dobrá riasenka dokáže hotové divy.
Zázraky u mňa robí riasenka Mary Kay Ultimate.
Ako už názov napovedá ide o riasenku ktorá má riasy predĺžiť a zvýšiť ich hustotu.
Je oftalmologicky testovaná a vhodná i pre citlivé oči, alebo nositeľky kontaktných šošoviek.
Bez parfumácie.
Môj názor sa nelíši od opisu výrobcu. 
Riasy mi pekne predĺžila, dodala im objem a perfektne ich oddelila, nezliepali sa ani po celom dni a taktiež som ani po celom dni nemala riasenku opadanú.
Nevytvára na riasach hrudky, pôsobí jemne no pritom dokáže veľa, pohľad akoby rozžiari a otvorí.
Má krásne balenie, ktoré pôsobí elegantne a žensky, presne padne do ruky.
Obsah 8 g, cena 16 Eur.


Pár fotečiek pre Vás :

Viac info a produktov na www.marykay.sk


Dočítania čoskoro
Meggi

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára