Domácnosť a bývanie

utorok 11. apríla 2017

Novinky od Dixi

Ahoj

Značku Dixi snáď netreba nejak zvlášť predstavovať, je to naša slovenská značka a produkty sú vyrábané na Slovensku.
Iste si si všimli že na jar prichystali nové produkty a tým o dosť rozšírili svoju ponuku, pre rôzne typy vlasov či pokožky.
To mňa ako ženu ktorá tieto produkty obľubuje veľmi potešilo snáď najviac ma potešila široká ponuka sprchových krémov a šampónov.
Troška ma síce sklamalo že nie všade majú vždy všetky druhy šampónov a sprcháčov ale možno sa tak rýchlo vypredali alebo proste ešte na trh nenabehli všetky, no viem že na internete si môžte objednať ktorýkoľvek produkt z ponuky.

Mne na otestovanie došiel domov balíček plný skvelých produktov, na ktoré som sa nesmierne tešila a už pri pohľade na ne som si bola istá že nesklamú.
Začnem klasikou a to šampónom na vlasy, kedže ponuka sa rozrástla tak okrem klasiky žihľavového šampónu sú v ponuke už aj šampóny pre sivé vlasy či proti lupinám a čo je ešte lepšie sú k nim aj kondiconéry.
Ja som sa rozhodla vybrať si na testovanie šampón pre farbené vlasy ktorý obsahuje extrakt z brusníc a ochranný UV filter ktorý sa hlavne teraz v lete viac ako zíde.
Obsahuje taktiež ochranný polymér takže je určený na umývanie všetkých typov farbených a melírovaných vlasov.
Pri pravidelnom používaní má zabrániť postupnému vymývaniu farby z vlasového vlákna, vlasy ochrániť a dodať im zdravý a lesklý vzhľad.
Použitie je úplne normálne, nanesiete na mokré vlasy, vmasírujete a zmyjete.
Je dobré po opláchnutí použiť aj kondicionér ktorý k tomu šampónu je v ponuke, no ja som ho nepoužívala a nič sa nestalo.
Moje vlasy boli po prvom použití jemné, ľahko rozčesateľné a neboli spľasnuté čo je pre mňa veľmi dôležité.
V šampóne nenájdete žiadne umelé farbivá, je priesvitný a má len ľahkú sviežu vôňu.
Veľmi dobre pení a zmýva sa z vlasov.
Pri pravidelnom používaní som videla rozdiel v tom, že vlasy sa mi menej mastili , no zároveň neboli nejak presušené, farba mi vydržala o pár umytí dlhšie žiarivá a nevymývala sa tak ako obvykle.
Vlasy boli aj o čosi pevnejšie a lesklejšie hlavne na dennom svetle.
Ja som veľmi spokojná myslím si že určite vyskúšam aj ďalšie nové šampóny keď na ne v drogérií natrafím.
Obsah balenia 400 ml a cena okolo 2,00 Eur.
Určite však mrknite na ponuku kde nájdete aj špeciálnu starostlivosť o vlasy pre mužov.

Druhým produktom, s ktorým mám už sama nejaké skúsenosti je vlasová voda na suché vlasy.
Predtým som používala vlasovú vodu proti lupinám a vlasovú vodu žihľavovú tuším, bolo to už dávnejšie ale vždy som bola spokojná.
Po vlasovej vode na suché vlasy som siahla pretože som si dala spraviť populárne ombré a vlásky sa mi dosť vysušili a celkovo neboli v dobrej kondicií i keď odfrabovanie bolo šetrné ako sa len dalo.
Preto som potrebovala produkt, ktorý dodá vlasom akúsi šťavu od korienkov, pretože výživa pri korienkoch je nesmierne dôležitá samozrejme.
No a opäť som sa nesklamala, produktu som dôverovala od začiatku a na vlasoch som postupne videla isté rozdiely a bolo mi pri pohľade na ne jasné že produkt pomáha.
Vlasovú vodu som si nanášala takmer každý večer pred spaním a to tým spôsobom že som si ju jemne vmasírovala do pokožky hlavy.
Nemusíte sa báť, vlasy nebudú od nej nejak zamastené a ani nejak vysušené, proste nespraví žiadny problém pri korienkoch a smelo môžte ráno odísť z domu bez umytia vlasov.
Produkt však aplikujem vždy už na suché vlasy, pretože je to tak písané na obale a preč by sme to porušovali všakže.
Táto voda na suché vlasy obsahuje výťažok zo žihľavy, lopúcha, harmančeka a vitamín C.
Má jemne zelenú farbu a cítiť v nej zmes vyššie spomínaných bylín.
Pri pravidelnom používaní som videla že vlasy sú akoby znovu prebudené a dokonca aj oveľa menej padali čo sa ani nikde nespomína, no mne pomohla vlasová voda aj v tomto smere.
Vlasy sa menej lámali a boli pevnejšie proste zdravšie.
Obsah je 125 ml a cena približne 1,50 Eur.

Tretím vlasovým produktom od značky Dixi boli ich známe vlasové ampulky s ktorými sa už dobre poznáme a myslím si že som ich už v niektorom článku na blogu spomínala, preto sa tu nebudem už príliš o nich rozpisovať.
Ako predtým aj teraz som bola s nimi spokojná a jediné čo mi na nich vadí a vytkla som im to aj naposledy bolo balenie. 
Myslím si že nie len pre mňa ale iste aj pre viaceré zákazníčky je ani nie obtiažne ale skôr nepraktické to že sú balené v skle a hrozí teda možnosť poranenia sa.
Ja som ich vždy otvárala pomocou nejakej handry alebo uteráku aby som sa náhodou nejak nezranila.
Preto myslím že by bolo dobré porozmýšlať nad tým, či by sa to sklo nedalo nahradiť nejakým iným bezpečnejším materiálom.
Ja som si vybrala tentokrát ampulky s provitamínom B5 a vitamínom F.
Toto tonikum je určené pre mastné vlasy so sklonom k vypadávaniu, kedže vypadávanie vlasov bolo mojim hlavným problémom rozhodla som sa práve pre ne.
Používať sa má buď na suché ale mokré vlasy rovnako ako vlasová voda aj toto tonikum treba vmasírovať jemne do pokožky hlavy. Ja som ampulky používala väčšinou tesne po umytí vlasov do ešte vlhkých vlasov a v ten deň som vynechala vlasovú vodu.
Obsahuje rastlinné extrakty, provitamín B5, pantenol, vitamín F a práve tieto zložky v kombinácií s účinnou látkou phytantriol prenikajú do vlasovej pokožky a vyživujú vlasy od korienkov.
Kedže som používala aj vlasovú vodu aj toto tonikum nemôžem úplne s istotou tvrdiť že by mi výlučne tieto ampulky spravili konkrétny efekt ale môžem s istotou povedať že kombinácia týchto produktov dodala mojim vlasom znovu lesk, silu a zamedzila vypadávanie vlasov viac ako o polovicu.
Vlasy mám teraz v oveľa lepšom stave a tie ktoré mi už odrastajú sú silné a zdravé.
Balenie obsahuje 6 ampuliek ktorých obsah je 10 ml a cena jedného balenia je okolo 3,00 Eur.

Takže vlasové produkty Dixi som Vám predstavila a už prichádza na rad posledný produkt tejto značky a to Dixi Sprchový krém s názvom Svieži dotyk.
V ponuke je mnoho zaujímavých, nových sprcháčov a ja som rozhodnutá ich vyskúšať všetky, pár z nich sa mi už do sprchy dostalo a práve preto chcem aj ďalšie.
Tento sprcháč obsahuje extrakt z čajovníka a pôsobí na mňa veľmi upokojujúco no zároveň dokáže telo skvele osviežiť.
Ja som pred ním skúšala aj Dixi Extra jemný sprchový krém, kedže som ho našla doma v kúpeľni a ten ma očaril.
Tento sprcháč s názvom Svieži dotyk je taktiež okúzľujúci má jemnú, ľahkú a sviežu vôňu čajovníka.
Ak potrebujete sprchu ktorá Vám dobije baterky no zároveň sa chcete uvoľniť a na chvíľu spomaliť toto je ten pravý produkt pre Vás.
Pokožka po ňom ostane jemná a vláčna, vôbec ju nepresušuje.
Objem 400 ml a cena okolo 2,00 Eur.

Našli ste si aj Vy svoj Dixi produkt, ak áno ktorý to je ?
Podeľte sa o svoj názor alebo skúsenosť v komentári, som naozaj zvedavá.
A ak si chceš pozrieť aj ďalšie novinky mrkni na stránku dixi.sk

Taktiež budem rada ak sa pozrieš aj na môj nový YouTube kanál, kde nájdeš videá ktoré sa určite zaujmú, pre návštevu môjho kanálu klikni na tento odkaz


Pár fotečiek pre Vás :


Dočítania čoskoro
Meggi

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára