Domácnosť a bývanie

štvrtok 18. januára 2018

Top produkty za posledné mesiace

Ahoj

Ani si už pomaly nespomínam aké to je písať Vám moje poznatky a postrehy o kozmetických produktoch ktoré mi prešli rukami, pleťou, telom .
No už po prvej vete sa dostávam opäť do toho blaženého stavu, ktorý mi navodzuje pocit pokoja, relaxu, oddychu a to isté chcem aby sa pri čítaní týchto riadkov stalo aj Vám.
Priznávam, posledné mesiace som sa blogu nevenovala, začalo to tým že som spustila vlastný YT kanál a mala som tým pádom menej času na písanie. 
No zistila som že môj blog, ktorý bol vlastne prvý verejný priestor kde som sa venovala tomu čo ma baví mi chýba a že nechcem aby ostal bez dotyku písma.
Časom do toho všetkého prišli aj rôzne zmeny v súkromí a dnes som niekde, kde som si vôbec nepredstavovala že budem.
Neboli to všetko práve radostné chvíle, no po emocionálnej a mentálnej stránke ma dovolím si povedať dosť posunuli a v konečnom dôsledku som za ne vďačná  lebo vďaka nim viem že rôzne chyby už nespravím.Áno, poučiť sa na vlastných chybách je ten najlepší učiteľ.
Ale nebudem Vám tu opisovať to čo s kozmetikou nemá v podstate nič dočinenia, chcela som len aby ste vedeli prečo bol blog nečinný a zaslúžite si vedieť kde bol problém, hlavne keď prihliadam na to, že teraz keď už je všetko v akejsi rovnováhe bude moja aktivita na blogu ale i na YouTube pokračovať.
Chcela by som aby sa tento blog naďalej venoval kozmetike, líčeniu a recenziám či novinkám kozmetických produktov. Zmeny nebudú výrazné, aspoň nie tu na blogu, rada by som obmenila dizajn, na ktorom však chcem trošku viac popracovať takže všetko príde časom, najskôr Vás chcem potešiť hlavne novými článkami.
Na mojom YT kanály však budú zmeny výraznejšie a nebude zameraný vyslovene len na líčenie a kozmetiku, to sa však dozviete čoskoro v novom videu.
No ale predsa sme na kozmetickom blogu a preto prejdeme aj ku kozmetike.
V tomto článku Vám ukážem pár produktov ktoré mi za posledné mesiace učarovali a používam ich pravidelne, musím podotknúť že ani jeden z produktov mi nebol zaslaný žiadnou firmou a všetky som si zakúpila ja sama dobrovoľne.
A kedže to tu už dosť obkecávam k fotkám pridám len stručný popis aby nemal článok pár kilometrov.
toto mlieko na vlasy v spreji, hotový zázrak, vlásky sú po ňom jemné a pružné
v zime vhodný pre hydratovanie vlasov, neelektrizujú32 očných tieňov v jednej paletke, výborná pigmentácia, dlhotrvácne, farby sa dajú kombinovať veľmi dobre ale i použiť samostatne, vhodné na denné i večerné líčenie, viacero matných tieňov


super kefka na nanášanie, čierno čierna, nedrolí sa, neopadáva, nevysušuje sa rýchlo po otvorení, nemá typický zápach riaseniek, urobí mega objem a riasy pekne predĺži a nezlepí


dobrý pomocník pri zápale ďasien, vhodný aj na preventívne nanášanie pre udržanie zdravých ďasien, ak Vám rastú zuby múdrosti ako mne pomôže pri bolestiach a predchádza zápalu


ťažšia ženská vôňa, zmyselná, dlho ju cítiť, vhodná na večer ,
veľmi dobrý rozprašovač


svieža, ľahká vôňa, povzbudí zmysli a zlepší náladu okamžite, veľké balenie, dlhotrvácna, neobyčajná


moja stálica, CC krém ktorý nevymením za žiadny iný, krásne zjednotí pleť, hydratuje ju, pôsobí na pleť priam liečivo
nieje nápadný na pokožke


skvelá novinka, osvieži počas dňa, dodá jemnú vôňu, pleť zvláčni, zhydratuje, refrešne a dokonca podľa mňa aj zafixuje líčenie


maska vhodná síce pre vyššie vekové kategórie ale neuškodí, pleť je vypnutá, úplne jemná a žiarivá po jej nanesení, používam ju keď potrebujem naozaj rýchlo dostať pleť do top stavuTo je pre tento článok všetko, dúfam že sa Vám páčil a už teraz sa teším na ďalší ktorý bude ako inak čoskoro.Dočítania čoskoro


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára