Domácnosť a bývanie

nedeľa 28. júna 2015

Optimals Aqua Revitalise Oriflame

Ahoj

Opäť som tu s Vami aj s novým článkom, ktorým ulahodím zrejme každej žene, v každom veku, náročným i menej náročným, pretože zdravú, sviežu a krásnu pleť chce mať každá a nevravte že to tak nie je, dobre viem že je :)
Okrem rutiny, ktorú vykonáva každá z nás, čiže čistenie pleti, tonizácia a hydratácia by sme mohli aspoň do večernej rutiny pridať jeden rýchli no zato účinný krok k dokonalej pleti a to používanie kapsúl s obsahom vitamínov, kúra trvá dva týždne čiže nič zdĺhavé a časovo náročné.
A o čom to vlastne píšem, o akú kúru ide ?
Ide, už ako som spomínala o dvojtýždňovú kúru od Oriflame v podobe kapsúl, ktoré obsahujú intenzívne vyživujúce a hydratačné sérum na revitalizáciu pleti počas spánku, komplex Hydra Vitality, vitamín C.
Tieto kapsule majú za úlohu našu pleť počas noci vyživiť, zjemniť, dodať jej energiu a hlavne zrevitalizovať ju.
Vďaka obsahu vitamínu C pri pravidelnom používaní pleť dosiahne zjednotení odtieň a drobné nerovnosti v podobe fliačikov a malých škvŕn budú zredukované.

Presne toto som hľadala, niečo čo moju pleť nakopne aj po nočných zmenách v práci, dodá jej znovu stratenú iskru a odstráni jej mdlí vzhľad, taktiež som sa chcela zbaviť miernych nedostatkov tónu pleti v podobe jemných škvrniek po akné a teda pleť zjednotiť, hydratácia je samozrejmosť, pretože ako som už v niektorom článku uvádzala, len hydratovaná pokožka môže byť aj zdravá pokožka.

Moja skúsenosť s kapsulami Optimals Aqua Revitalise Oriflame
Kapsule boli pre mňa novinkou, doposiaľ som pleť vyživovala len krémom, prípadne sérami.
No ich aplikácia ma milo prekvapila, myslela som si že kapsule sa budú ťažko otvárať a kým sa mi podarí ich otvoriť polovicu obsahu vytlačím von, okrem toho sa mi kapsule zdali malé a namýšľala som si, že obsah jednej kapsule mi nebude stačiť na dôkladné ošetrenie celej pleti tváre, no opak bol pravdou, niekedy mi dokonca z kapsule vystalo a tak som si obsah naniesla i na krk.
Obsah kapsúl je bez vône, čo mi lichotí nakoľko parfum pleť zbytočne vysušuje, konzistencia je úžasná, obsah nie je príliš riedky ani príliš hustý a po nanesení na pleť nemáte žiaden nepríjemný pocit masky, nelepíte sa ani nič podobné, skôr akoby nanesený produkt na pleti zmizol.
No účinok je viditeľný, po prvej aplikácií, konkrétne a úprimne po asi prvých 5 aplikáciach bola pleť vláčna, jemná, mala krajší a sviežejší vzhľad, no ale to mi nestačilo, po približne týždni používania som však badala aj viditeľné zmeny čo sa tónu pleti týka a aj okolie si všimlo že moja pleť vyzerá nejak lepšie.
Drobné, jemné škvrny po akné sa strácali a pleť bola akoby nabitá energiou.
Po dokončení kúry má pleť nový vzhľad a nevidím to len ja, som oveľa odvážnejšia a make-up mi nerobí spoločnosť každý deň, lebo nemusí pleť vyzerá skvele aj bez neho.
Dajte však pozor, pretože kapsule sú návykové :) hlavne po tom čo vidíte ten rozdiel v stave pokožky máte túžbu objednať si ďalšie balenie, len tak do rezervy, čo ak :)

Takže výsledok môjho skúšania a pravidelného dvojtýždňového testovania a nanášania kapsúl na očistenú pleť pred spaním je pozitívny.
Výsledky sú viditeľné, pleť krajšia a zdravšia, sebavedomie zvýšené.
Kapsule si môžte zakúpiť u svojej Oriflame poradkyni za cenu približne 12 EUR.


Ešte pár fotiek pre Vás :











Dočítania čoskoro
Meggi  

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára