Domácnosť a bývanie

štvrtok 21. mája 2015

For Life & Madaga Collagen Active Sérum

Ahoj

Pleť každej z nás potrebuje niekedy trošku povzbudiť, no neustále potrebuje opateru a starostlivosť.
Postupom času sa v pleti tvorí menej podporných látok, ktoré prispievajú k pružnosti, či celkovému vzhľadu a stavu pleti.
Preto nieje na škodu si už aj v mladšom veku dopĺňať isté látky, ktoré sa v pleti nachádzajú prirodzene, je to taká akoby prevencia pred vznikom vrások, ochabovaniu pokožky, pigmentácií, pretože len udržiavaná pleť môže vyzerať i časom krásne.

Ja som zvolila preto sérum, ktoré nijak neublíži ani v mladšom veku a do budúcna môže veľmi pokožke pomôcť, čo do budúcna, pomáha okamžite po nanesení.

Kolagén, ktorý tvorí až 96% séra je bielkovina, ktorá tvorí našu pokožku, kĺby, vlasy, nechty.
Prostredníctvom kolagénu sa stimuluje regeneráciu buniek a tvorba fibroblastov.

Produkt českej značky prírodnej kozmetiky o ktorej ste už na mojom blogu čítali - For Life & Madaga vyvinul celú radu sér, na každý typ pleti, či každú vekovú skupinu žien.
Ja som sa rozhodla pre  Collagen Active Sérum.
Čiže aktívne kolagénové sérum, ktoré pôsobí ako výplň alebo tmel na pleti, bez toho aby pleť bola zaťažená chémiou alebo inou telu nepríbuznou látkou.
Ako píše výrobca v príbalovom letáčiku, efekt je takmer okamžitý, nakoľko kolagén do pokožky rýchlo penetruje.Moja skúsenosť :

Séra som doposiaľ nepoužívala, no povedala som si že po 20tke už je načase siahnuť po niečom takom.
Rozhodovala som sa medzi sérom s kyselinou hyaulorónovou a sérom s obsahom kolagénu.
No povedala som si že na kyselinu hyaulorónovú mám ešte trošku času, i keď by pleti nijak neuškodila a taktiež by pôsobila ako dobrá prevencia proti vráskam a podobne, ale to je už na iný článok :)
Kolagén sa s pleti postupom času vytráca a preto je vhodné dopĺňať ho či už výživovými doplnkami alebo priamo krémom, ba ešte lepšie, efektívnejšie sérom.

Sérum je bezfarebné, má riedku konzistenciu a je bez akejkoľvek parfumácie, čo ma teši, pretože som si istá že je to naozaj čistý transdermálny kolagén.
Po jeho nanesení je pleť jemná, vypnutá a naozaj najmenšie mimické prvé vrásky sú vyhladené.
Veľmi ma prekvapila rýchlosť vstrebávania produktu, ktorá je okamžitá.
Používam ho hlavne večer na očistenú pleť, aby počas noci sérum mohlo naplno pôsobiť.
No môžte ho používať i ráno ako podklad pod make-up, pleť bude vyhladená a pevná bez použitia rôznych chémiou preplnených podkladových báz.

Po dlhodobom používaní na pleti vidím rozdiely.
Pleť je vypnutá, jemná, vláčna a má krajší vzhľad.

Toto sérum môžu používať ako mladé ženy tak i ženy v pokročilejšom veku, ktoré naozaj potrebujú vypnutie a stále hľadajú ten zázračný produkt na okamžitú záchranu vzhľadu pleti.

Cena séra sa pohybuje okolo 27 EUR.
Balenie má 30 ml a vydrží dosť dlho, nakoľko séra stačí naniesť máličko.
E-shop značky For Life & Madaga ponúka možnosť zakúpenia vzorky produktu, aby ste vedeli či produkt sadne aj Vám, tu sa cena pohybuje pri 2 Eurách, čiže dá sa povedať "za skúšku nič nedáš".
Vzorku je možné si objednať v 2 ml balení na e-shope priamo TU


Ja sérum odporúčam, obsah je účinný a nemôžem krivého slova napísať, balenie je taktiež veľmi prepracované a praktické s pumpičkou a je priehľadné, takže vidíte koľko séra Vám ešte zostáva v balení.Pár fotečiek pre Vás Dočítania čoskoro
Meggi

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára