Domácnosť a bývanie

utorok 28. apríla 2015

Oriflame The ONE Eyes Wide Open

Ahoj


Veľkým hitom sa stali plné, veľké pery podľa "celebritky" Jennerovej, no mladé ženy v honbe za touto dokonalosťou často krát riskujú aj svoje zdravie a viac ako by si pomohli, alebo pomohli svojmu vzhľadu si ublížia.
Áno plné pery sú krásne, iste opačné pohlavie priťahujú lenže odtiaľ potiaľ milé slečny, opačné pohlavie si nevšíma výlučne len pery ale mnohý si všímajú viac naše oči.
Pri pohľade sa v prvom rade stretnú naše oči, logické :)

Preto by som možno viac ako na pery, ktorým som sa venovala v poslednom článku s kozmetikou Oriflame, ( áno, tu som ich so šikovnými pomocníkmi od Oriflame trošku zväčšila, čo bolo bezbolestné, bezpečné a zdraviu neškodné ) , upriamila pozornosť práve na oči.

Aj u očí je trend "veľkosť", krásne otvorené oči, uhrančivý a výrazný pohľad, to je to čo nenechá hladných nielen mužov.
Na vytočené a krásne mihalnice však nepotrebujete veľa.
Stačí kvalitná špirála ktorá dokáže to čo sľúbi.

Jednu taká pre Vás mám.
Ako už správne tušíte, jedná sa o novinku kozmetiky Oriflame.
Je to špirála z radu dekoratívky The ONE, ktorá sľubuje o 30% optické zväčšenie mihalníc a až 58 stupňové vytočenie mihalníc.


Nová inovatívna kefka a jej zloženie toto všetko dokáže, potvrdzujem.
Kefka má umelé štetinky, ktoré sú nerovnomerné, práve vďaka čomu funguje ako má.
Začiatok kefky má dlhšie štetinky, ktoré mihalnice dokážu  perfektne rozdeliť, namaľovať a vytočiť stred mihalníc, stred kefky má najkratšie štetinky, s ktorými sa bez problémov dostanete ku každej časti Vašich mihalníc a je veľmi vhodná na líčenie spodných mihalníc, no a na konci kefky nájdete taký správny stred dĺžky štetiniek ktorý dokáže perfektne vytočiť a nalíčiť aj úplne najneposlušnejšie krajné mihalnice, ku ktorým je inak dosť obtiažne sa dostať.

Novinku, ktorá Vám pomôže pri krásnych okáloch si viete objednať v akcií už okolo 4 EUR ( mimo akcie 7,50 EUR ).


Ešte musím dodať že táto riasenka vôbec nemá chemický, silný zápach ako je to u niektorých iných riasenok a ľahko sa odličuje.Použitá špirála The ONE Eyes Wide Open


Použitá špirála The ONE Eyes Wide OpenAk sa Vám moje články páčia, budem nesmierne rada ak ma podporíte i na známom FB :)
FB profil blogu - 


Dočítania čoskoro
Meggi