Domácnosť a bývanie

nedeľa 28. decembra 2014

KALLOS.sk Keratín šampón a maska na vlasy

Ahoj

Dnes sa pozrieme na výrobky vlasovej kozmetiky s obsahom vzácneho a dôležitého keratínu.
Značka kozmetiky KALLOS má svoje pôsobenie na našom trhu už dlhšiu dobu, zameriava sa hlavne na vlasovú kozmetiku no v ich ponuke nájdete aj telovú a pleťovú kozmetiku,dekoratívnu kozmetiku, parfémy či kadernícke pomôcky.
E-shop z ktorého mám aj ja osobne tieto výrobky ponúka veľké množstvo produktov za neuveriteľné ceny a naozaj maxi balenia.
Balenia sú naozaj veľké a ako bežnému spotrebiteľovi Vám vydržia naozaj dlhú dobu, samozrejme e-shop ponúka výhodné ceny a rôzne zľavy pri odkúpení viac balení kozmetickým a kaderníckym salónom, ktoré tu môžu nakupovať za skvelé ceny.
E-shop je podľa môjho názoru viacmenej zameraný viac na tento typ zákazníkov (kozmetické,kadernícke salóny, kaderníčky ktoré pracujú doma)
Čiže ak vlastníte beauty salón alebo len proste svoje služby ponúkate v pohodlí Vášho domova nakupovať v tomto e-shope sa Vám zaiste oplatí, nuž a tie z nás ktoré chcú produkty len pre svoju vlastnú potrebu ako bežný spotrebitelia si tiež prídu na svoje a iste sa môžte riadiť známym pre uši a peňaženku príjemným - za málo peňazí veľa muziky :)

Prejdime k produktom.
Ako prvý Vám predstavím ŠAMPÓN NA VLASY KALLOS KERATIN
Tento šampón obsahuje keratín a mliečne proteíny(placenta), preto je vhodný najmä pre vlasy ktoré sú suché, poškodené či chemicky ošetrené.
Šampón vlasy jemne čistí a zároveň im dodáva potrebné množstvo hydratácie a obnovuje poškodenú štruktúru vlasov.
Navyše zabraňuje vypadávaniu vlasov a štepeniu končekov, čo každá z nás iste ocení.
Tým že zložky obsiahnuté v tomto šampóne obnovujú celkovú štruktúru vlasov, vytvárajú na vlasoch novú vrchnú vrstvu vlasov, tým sa vysvetľuje aj zmiernenie štiepenia končekov pri pravodelnom používaní.
Moja skúsenosť s týmto šampónom je pozitívna, moje vlasy sú hebké a ľahšie sa rozčesávajú,dokonca nadobudli i zdravý lesk.
Sú menej zničené, čo u mňa znamená že končeky sa lámu menej a vlasy sú akoby silnejšie.
Účinky ktoré opisuje výrobca ako zabraňovanie vypadávaniu a pod. sú viditeľné naozaj až po dlhodobom a pravidelnom používaní, no kedže balenie má obsah 1 000 ml, dlhodobé používanie nebude problém.
Šampón má redšiu konzistenciu a príjemnú, jemnú akoby mliečnu vôňu.
Čo je pre mňa možno jediné mínus je obal, z ktorého sa dosť zle nanáša šampón do dlaní, hlavne ak je ešte balenie plné.
Zhrnutie, odporúčam ho pre ženy s oslabenými, farbenými a silno poškodenými vlasmi, či už tepelne alebo chemicky(farbením).
Cena a teraz sa podržte je len 2,50 eur.

Šampón nájdete priamo TUAko druhý produkt tu mám vlastne produkt, ktorý ide ruka v ruke s už opisovaným šampónom a je to MASKA NA VLASY KALLOS KERATIN
Táto maska na vlasy má identické zloženie ako šampón KERATÍN, čiže proteíny, keratín, vitamíny.
Maska na vlasy má po použití vlasom dodať maximum starostlivosti a výživy.
O tom netreba pochybovať, vzhľadom k jej obsahu.
Pri pravidelnom používaní sľubuje regeneráciu naozaj silne poškodených a suchých vlasov, ktorým znovu navráti pevnosť, pružnosť, lesk, jemnosť, objem a zdravie.
Obnovuje taktiež prirodzenú štruktúru vlasov.
Moja skúsenosť je aj tu pozitívna ako pri šampóne Keratín, vlasy boli po jej použití hneď o poznanie jemnejšie, šli ľahko rozčesať, boli hydratované a vyživené.
Takže tiež môžem odporúčať.
Cena je aj pri tomto výrobku viac ako lichotivá a to len 3,30 eur.
Poviem to takto - no nekúp to :)
Čo sa týka konzistencie je hustejšia, klasická pre masky na vlasy, nesteká a do vlasov sa pekne nasiakne.
Vôňa je podobná ako pri šampóne, nič nepríjemné a silné, naopak pekná, ľahká mliečna vôňa.
Balenie 1 000 ml.

Masku nájdete priamo TU
E-shop http://www.kallos.sk/

Dočítania čoskoro
Meggi

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára