Domácnosť a bývanie

pondelok 29. decembra 2014

Shamballa náramok exclusive

Ahoj

Dnes si dáme trošku oddych od kozmetických recenzii a ukážem Vám jeden z mojich obľúbených doplnkov,ktorý si zamilovala nejedna bežná žena, ale aj svetové celebrity.
Asi už podľa názvu článku viete, že ide o tak známy a populárny shamballa náramok.
Shamballa náramky sú na našom trhu už dlhšiu dobu a odvtedy prešli aj rôznymi úpravami a dnes ich už nájdete naozaj neuveriteľné množstvo v širokej škále prevedení.
Niektoré sú skladané z umelých kamienkov, iné z pravých kameňov, posiate kamienkami alebo bez nich, kombinácia oboch štýlov, prepletané, neprepletané, skrátka naozaj rôzne typy týchto náramkov.
To že schamballa náramky nájdeme v toľkých prevedeniach je veľkou výhodou, pretože každá máme in štýl a páči sa nám niečo rozdielne, no a pri týchto náramkoch si vyberie naozaj každá žena.

Shamballa náramky boli pri svojom objave skôr výsadou, povedzme si úprimne ľudí, ktorý majú tých eurátok viac, no vďaka veľkému záujmu a popularite sa ceny postupne znormalizovali a teraz už shamballa náramky môže nosiť naozaj každý človek s kúskom módneho cítenia, samozrejme aj teraz nájdeme shamballa náramky, ktoré sa šplhajú do naozaj astronomických cien, no aj tie, pre nás "bežných" smrteľníkov. 
Kde si teda môžme krásne shamballa náramky nakúpiť za rozumnú cenu ?
Ja osobne odporúčam e-shop, z ktorého pochádza aj môj schamballa náramok a to Www.SuperStyle.sk


Prejdime ale už k samotnému náramku schamballa exclusive.
Tento náramok sa radí do moderného a elegantného štýlu.
Mne osobne sa veľmi páči pre svoju jedinečnosť ( preto nesie názov exclusive )
Je to kombinácia kamienkov akoby mramorového vzhľadu a korálok posiatych bielymi kamienkami, diamantíkmi. 
Táto kombinácia je naozaj ľahko kombinovateľná zo zvyškom Vášho outfitu, pretože nesie zemité farby.
Náramok má nastaviteľnú veľkosť od 16,5 - 27 cm, ja osobne ho nosím najkratšie nastavený ako sa dá, no i tak je mi o čosi voľnejší, čo však vôbec nevadí, nakoľko ja mám dosť úzke zápästie a všetky náramky, ktoré mám sú o čosi väčšie.
Šnúrky, ktorými je náramok ukončený majú na konci zlaté korálky, ktoré vydávajú pri takom tom "trasení"rukou naozaj ukľudňujúci zvuk, nežartujem.

Cena tohto náramku je naozaj viac ako vyhovujúca a to 6,90 eur.
Pôvodná cena náramku bola 18 eur, takže ak už dlhšie hľadáte schamballa náramok, ktorý je iný ako ostatné a pôsobí naozaj luxusne, je ten správny čas objednať si ho .

Náramok schamballa z tohto článku nájdete priamo TU


A teraz už fotky, ktoré Vás verím zaujímajú pri náramku asi najviac :)
Fotografie niesu nijak upravované.
Model náramku je úplne totožný s modelom uvedeným na fotografiách e-shopu.


Dočítamia čoskoro
Meggi