Domácnosť a bývanie

sobota 27. decembra 2014

Sada očných tieňov, líčenie

Ahoj

Dnes už píšem článok na mojom novom notebooku, predtým bol môj pracovný nástroj v mini verzii, no kedže písanie článkov na mini notebooku nebolo až tak praktické a dosť ma po dokončený článkov boleli oči na Vianoce som dostala klasický, veľký notebook :)

Toľko info o novom stave v mojej "pracovni" .
Prejdime ale k tomu čo Vás verím zaujíma najviac a to článok o očných tieňoch.
Pod článkom budú pridané aj fotografie na ktorých bude zobrazené líčenie, ktoré som s týmito očnými tieňmi vykúzlila ja.

Očné tiene obsahujú až 88 krásnych odtieňov, medzi nimi nájdete ako matné tak aj odtiene s trblietkami a to väčšími aj menšími, viac aj menej sypké, od najtmavších po tie najbledšie očné tiene.
Naozaj široká škála farieb a možností sa spája v jednej paletke očných tieňov, ktorá sa s ľahkosťou zmestí do Vašej kabelky, či kozmetického kufríka.
Na šírku meria táto paletka len 23cm, čo je naozaj lichotivé pre šetrenie nášho miesta.
Po otvorení na Vás vykuknú krásne, farebné očné tiene, pri pohľade na ktoré sa máte chuť líčiť a experimentovať s farbami ako nikdy predtým.
Paletka obsahuje aj praktické zrkadlo, ktoré je dostatočne veľké na to aby ste sa v ňom pohodlne a presne dokázali nalíčiť.
Taktiež sú k paletke 88 očných tieňov pridané aj dva obojstranné štetce na nanášanie očných tieňov.
Očné tiene ohúria hlavne svojou širokou paletou farieb, z ktorých si môžte vyčarovať ako trendy denné, jemné líčenie tak aj večerné, dramatickejšie líčenie, taktiež ak máte záľubu v líčení a možno líčite aj niekoho iného,táto paletka Vám s prácou určite pomôže.
Pri niektorých matných odtieňoch mám pocit akoby mali trošku nižšiu pigmentáciu a je potrebné naniesť tieň vo viacerých vrstvách aby krásne zažiaril, pri lesklých a teda trblietavých očných tieňoch nemám žiadne výhrady, naozaj sa ľahko nanášajú a pekne držia.
No ak si vezmeme to, že paletiek s matnými očnými tieňmi v takomto množstve je na trhu pomenej, môžme túto paletku brať len v tom najlepšom svetle i napriek nižšej pigmentácii práve tých matných tieňov.
Ako spomínam, aj to sa dá krásne šikovnými rukami zakamuflovať viacnásobným nanesením tieňu, alebo nanesením tieňu na mokro, kedy chytí tieň naozaj sýto.

Čo sa týka výdrže líčenia som spokojná, tiene (líčenie) mi držali počas celého dňa i večera a to aj bez podkladovej bázy pod očné tiene. Samozrejme, výdrž očných tieňov je u každej ženy rozdielny vzhľadom k tomu či sa Vám očné viečka mastia alebo nie a podobne.
Ďalej som bola prekvapená tým, ako ľahko šli tiene odlíčiť.
Niektoré tiene musíte doslova trieť z očí dolu a pri týchto očných tieňoch stačí jemne prejsť vatovým tampónom s odličovačom po viečku a sú dolu.
Čiže šetria Váš čas a aj Vaše očné viečka, ktoré nemusíte násilne trieť.
Odličovač som používala rovnaký ako pri inom líčení s inými očnými tieňmi.

Balenie je lesklé, čierne so strieborným nápisom WALES (čo je predpokladám značka očných tieňov, žiaľ doposiaľ som o nej nepočula), M&D EYE SHADOW & BLUSH, PROFESSIONAL MAKE-UP.
Balenie je plastové alebo inak povedané "umelohmotné" čo veľa žien nemá až tak rado, no ja som s ním zatiaľ problémy nemala, pekne drží, zatváranie a otváranie funguje ako má, nepraská, takže žiadne mínus.

Cena, je jedno veľké plus, pretože túto paletku si môžte zakúpiť už za 15 EUR.
Zakúpiť si túto paletku, ako aj mnoho inej kozmetiky, či už dekoratívnej alebo vlasovej, doplnkov, nechtovej kozmetiky a mnoho ďalšieho môžte na v e-shope www.kozmetika-vizazistika.sk

Verím že článok bol pre Vás pútavý a pokiaľ ste hľadali paletu očných tieňov, ktorá obsahuje tak širokú škálu farieb ako táto,tak som pomohla.
Pripájam sľúbené fotografie líčenia, ktoré som vykúzlila s touto paletkou očných tieňov ja.
Je to naozaj len malá ukážka toho čo všetko sa dá s paletkou vytvoriť, ak sa Vám niektoré z líčení bude obzvlášť páčiť napíšte mi do komentu, alebo správy na FB fanpage môho blogu Meggin svet kozmetiky a vizáže, ktoré z líčení to je a ja rada pripravím make up tutoriál.


LÍČENIE Č.1 - hnedé líčenie
LÍČENIE Č.2 - líčenie nočná oblohaLÍČENIE Č.3 - líčenie jar LÍČENIE Č.4 - pávie líčenie
OČNÉ TIENE -Dočítania čoskoro
Meggi

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára